Home About Gallery Contact
English

نام من کورش وزیری است و یک مهندس نرم افزار و تحلیلگر مسایل کامپیوتری هستم. عکاسی تفریحی را چند سال با دوربین های فیلم و دیجیتالی کوچک دنبال کردم. در بهمن 1386 بعد از تفکر بسیار و صرف زمان بیشتری برای یادگیری عکاسی، سرانجام دل را به دریا زدم و اقدام به خرید اولین دوربین حرفه ای خودم کردم. دوربین کانن 30 دی همراه با لنزهای 24-105 میلیمتری ای.اف. و 10-22 میلیمتری ای.اف.اس. و 50 میلیمتری f1/4. من مارک کانن را انتخاب کردم زیرا در نورهای کم حساسیت بالاتری دارد و عکسهای بدون فلاش آن بسیار طبیعی هستند.

اولین سفر دوربین حرفه ای من، کشور هندوستان (شهرهای دهلی، آگرا و جیپور) در فروردین سال 1386 بود. از آن زمان، گروهی از عکسها و تصاویر سفرها و مسافرتهای من در این وب سایت قرار گرفته اند. من یک عکاس حرفه ای نیستم و هدفم از این کار یادگیری بیشتر و علاقه شخصی به عکاسی است.

تم گرافیکی و طراحی این وب سایت، دو سال پیش، یک کار سریع و یک روزه بود. تصمیم داشتم تم آن را تغییر بدهم ولی با کمال تعجب با استقبال دوستان مواجه شدم و تصمیم گرفتم چند صباحی را با این طرح ادامه دهم. با کمال تعجب تا به امروز، وقت و انگیزه لازم برای تغییر آن را پیدا نکردم.

از بازدید شما متشکرم.

کورش وزیری


سایه کورش وزیری در راجهات (یادبود گاندی) در دهلی!

 مشاهده تمامی خبرها
 
جستجوی گوگل!Jun 01, 2008 05:34 am

جستجوی خاص گوگل به وب سایت اضافه شد. حال می توان با استفاده از کلمات کلیدی به دنبال تصاویر و عکسهای دلخواه گشت. شاخص برداری گوگل از تمام صفحات سایت ممکن است چندین ماه به طول انجامد ولی در حال حاضر کارایی آن در حد قابل قبولی است.

http://www.kooroshvaziri.com/search.php
http://www.kooroshvaziri.com


HomeAboutGalleryContactNewsSearchSuggestionsVisitsSite MapPrivacyDisclaimer
Reproduction in whole or in part in any form or medium without specific written permission is prohibited
Valid XHTML 1.0 Transitional Copyright © 2009
Last Update: 1 January 2009